• 0216 888 1 736
  • Murat Reis Mh. Selamet Sk. No:9 Üsküdar/İstanbul

SEO HİZMET SÖZLEŞMESİ

Madde 1 – TARAFLAR

Bir tarafta …… (Müşteri) diğer tarafta SEOnom arasında aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmıştır.

Madde 2 – KONU

2.1 İşbu sözleşme …… (Müşteri)’nin sahip olduğu …… web sitesinin Google arama motorunda aşağıda belirtilen kelimelerde ve daha sonra eklenecek firma ile ilgili makale ve anahtar kelimelerde sözleşme tarihinden itibaren 3 Aylık süreçte yükseliş yer almasını kapsar. Sözleşme sadece SEO Danışmanlık hizmetleri için geçerli olup SEO Paketleri hizmetlerinde geçersizdir.

2.2 Arama Kelimeleri :  ……………………

Madde 3 – MÜŞTERİ’NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1 …… (Müşteri); SEOnom’un talep edeceği resim veya yazılı dökümanları tedarik etmekle yükümlüdür.

3.2 …… (Müşteri); SEOnom tarafından üretilen yazılımlarda ve çalışmalarda kullanılan özel tekniklerin telif hakkının SEOnom’a ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltılıp, dağıtılamayacağını kabul ve beyan eder.

3.3 …… (Müşteri); SEOnom’un belirleyeceği SEO çalışmalarına her hangi bir müdahalede bulunamaz.

Madde 4 – SEO UZMANI’NUN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

4.1 SEOnom, 3 Ay içinde konuda belirtilen kelimelerden en az … tanesinde, siteyi Google arama motorunda yükseliş göstermesi için gerekli takibi ve müdahaleleri yapmayı taahhüt eder.

4.2 SEOnom, …… (Müşteri)’yi bilgilendirmekle yükümlüdür. SEOnom, yapılan çalışmalar ve gelinen noktalar hakkında her ay …… (Müşteri)’ye rapor sunacaktır.

Madde 5 – HİZMET SÜRESİ VE BEDELİ

5.1 İşbu sözleşme ile taahhüt edilen hizmetin süresi  90 Gün (  3 Ay  ) olarak belirlenmiştir.

5.2 3 aylık hizmet bedeli aylık olarak alınacak olup her ayın’ın 27.günü belirtilen hesap numaralarından herhangi birine gönderilecektir.

5.3 ….  tarihinde ilk ay çalışması olarak …. TL hizmet bedeli peşin alınıp Başlangıç Seviyesine ve  web sitesi tasarımı bozulmadan yenilenip SEO ya uygun hale getirilerek başlanacaktır. 

5.4 Ödemelerin yapılmaması durumunda, SEOnom taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, durdurmak veya iptal etmek hakkına sahiptir.

5.5 Sözleşme konusu hizmet gerçekleşmediği veya belirtilen kelimelerden en az … tanesinde Google’da yükseliş göstermediği taktirde SEOnom Aldığı Toplam Ücretin %25 otoanahtari.web.tr’ye geri ödeyecektir.

5.6 Yukarıda belirtilen fiyatlar %18 KDV Hariç fiyatlardır.

Sohbete Başla
WhatsApp Destek
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?