İstanbul Seo Ajansı

Dijital dünya her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ederken markalar bu gelişime ayak uydurmak zorunda kalmaktadır. Artık dijital dünyada var olmayan bir markanın başarı elde etmesi mümkün değil. Her marka web siteleri ve sosyal medya profilleri ile daha ulaşılabilir ve güvenilir bir hale gelmeyi amaçlıyor.

Web sitesine sahip olmak dijital dünyaya adapte olmak için yeterli değil. Gerçekleştirilmesi gereken SEO çalışmaları ile birlikte web sitesinin arama motorlarında her zaman üst sıralarda yer alması gereklidir. Yalnızca bu şekilde web sitesinin markaya katkısından bahsetmek mümkün olabilir. İstanbul SEO Ajansı olarak hizmet veren firmamız bu aşamada sizlere yardımcı olacak ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır.

İstanbul SEO Hizmetinin Faydaları Neler?

Web siteniz için alacağınız SEO hizmetinin sizlere birçok farklı faydası olacaktır. Bunun ilk sırasında bölgesellikten kurtulup global bir marka haline gelmeniz yer alır. Alacağınız İstanbul SEO hizmeti sizi tüm Türkiye tarafından bilinen bir marka haline getirecektir. Tabi ki bu durum alacağınız sipariş miktarına direkt olarak yansır.

SEO çalışmaları son derece uygun maliyetlerle gerçekleştirilen işlemlerdir. Çok düşük harcamalar yapılmasına rağmen çok büyük getiriler söz konusu olabilir. Bazı durumlarda gerçekleştirilen SEO çalışmaları sayesinde yapacağınız tek bir hizmet ya da ürün satışı tüm SEO maliyetinizi karşılar. Bu avantajları elde etmek için zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz.

İstanbul SEO Hizmetinin İçeriği Nedir?

Firmamız tarafından sunulan SEO hizmetinin içeriğinde tek bir işlemde bahsetmek mümkün olmaz. SEO çalışmaları kendi içerisinde türlere ayrılan işlemlerdir. Sitenizin analizleri gerçekleştirildikten sonra hangi SEO çalışmalarının yapılacağına karar verilir ve sonrasında uygulanmaya başlanır. İstanbul SEO Ajansı olarak bizlerden alacağınız hizmette birçok farklı SEO çalışması başarılı bir şekilde uygulanacaktır.

İstanbul Mobil SEO Çalışmaları

Akıllı telefonların hayatımıza girişi ile birlikte internet sitelerine ulaşımda mobil cihazlar da söz sahibi olmaya başlamıştır. Arama motorlarında bilgisayarlar ile yapılan aramalar ile mobil cihazlar ile yapılan aramalar birbirlerinden farklı olduğu için firmamız tarafından mobil cihazlarla yapılan aramalara özel mobil SEO çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Site İçi SEO Çalışmaları

Alacağınız İstanbul SEO hizmetinin en önemli aşamalarından bir tanesi site içi SEO çalışmasıdır. Bu çalışmalar sitenize giren kullanıcıların yaklaşık olarak %45’inin orada olmasını sağlar. Sitenizin içerisinde gerçekleştirilecek olan işlemler sayesinde siteniz arama motorlarında çok daha üst sıralara çıkacaktır. İçerik ya da görsel eklenmesinin yanı sıra site haritası gibi işlemler de bu kategoride incelenir.

İstanbul Site Dışı SEO Çalışmaları

Site dışı SEO çalışmaları ise farklı sitelerde, sizin site adresinin yer alması ve insanların sizin sitenize yönlendirilmesi ile gerçekleşen işlemlerdir. Bu işlemlerde arama motorları son derece hassas davranır ve araştırmalarını iyi yapar. Bu sebeple de bizler gibi profesyonel firmalar tarafından yapılmadığında dış SEO çalışmaları yapay olarak algılanabilmektedir.

İstanbul Semantik SEO Çalışmaları

Semantik SEO çalışmaları ise sunduğunuz hizmette eş anlamlı kelimelerin belirlenmesi ve bu kelimeler üzerinden SEO çalışmalarının gerçekleşmesidir. İstanbul SEO Ajansı olarak firmamız tarafından belirlenen kelimelere uygun işlemler yapılarak arama motorlarında sitenizin üst sıralarda yer alması sağlanır. Eş anlamlı kelimeler arama motorları için son derece önemli olduğundan çok büyük bir katı sağlayacaktır.

İstanbul Yerel SEO Çalışmaları

Yerel SEO çalışmaları insanların sizlere fiziksel olarak ulaşması için gerçekleşen çalışmalardır. Bir marka ortaya çıkardığınızda insanlar bu markaya telefon numaraları ya da adresler üzerinden ulaşım sağlayabilir. Bu bilgilere rahatlıkla ulaşmalarını sağlamak amacıyla yapılan çalışmalar yerel SEO çalışmaları olarak isimlendirilmektedir.

İstanbul Görsel SEO Çalışmaları

Sitenizde gerçekleştirilecek olan İstanbul SEO çalışmaları yalnızca metinler üzerinden yürütülmemektedir. Sitenizde kullanılan görseller de SEO çalışmaları için son derece önemli olur. Bu görsellerin seçilmesi, gerekli görülürse satın alınması ve siteye uygulanması işlemleri görsel SEO çalışması olarak isimlendirilmektedir.

İstanbul SEO Hizmetinin Aşamaları Nelerdir?

SEO hizmetinin sunulması belirli aşamalar üzerinden ilerler. Hizmet verdiğiniz sektör ya da web sitenizin durumu ne olursa olsun bu aşamalar gerçekleştirilecektir. Böylece İstanbul SEO Ajansı olarak hizmet veren firmamız tüm müşterilerine aynı kalitede hizmet sunmayı başarmaktadır.

SEO hizmetinin ilk aşaması araştırmadır. Hizmet verdiğiniz sektörde hangi kelimelerin en çok arandığı, rakiplerinizin kimler olduğu ya da hangi işlemleri yaptığı bilinçli bir şekilde araştırılır. Yapılan bu araştırmalar sonrasında planlama aşamasına geçilecektir.

Planlama aşamasında ise bir yol haritası belirlenmektedir. Sitenizin üst sıralara çıkması adına SEO stratejilerinin belirlenmesi aşamasıdır. Daha önce bahsettiğimiz SEO türlerinin hangisinin, nasıl uygulanacağı kararlaştırılır.

Üçüncü aşama ise uygulama aşamasıdır. Firmamızdan aldığınız İstanbul SEO hizmeti sizin web sitenize uygulanmaya başlar. İç SEO, dış SEO ya da yerel SEO gibi birçok farklı türde uygulamalar gerçekleşecektir.

Yapılan uygulamalar sonrasında ortaya çıkan sonuçların analiz edilmesi de SEO hizmetimizin son aşamasıdır. Sitede gerçekleştirilen işlemlerin hangi etkileri ortaya çıkardığı gözlemlenerek gerekirse bazı aşamalar değiştirilir. Böylece firmamız tarafından sunulan SEO hizmeti tamamlanmış olacaktır.

WhatsApp Üzerinden Yazın